Aktualności

  • Strona główna /
  • Aktualności /
  • Informacje o rekrutacji uzupełniającej do szkół ponadpodstawowych

2019-07-22

Informacje o rekrutacji uzupełniającej do szkół ponadpodstawowych

Jak znaleźć szkołę ponadgimnazjalną /ponadpodstawową w rekrutacji uzupełniającej?
- 25 lipca 2019 r. o godz. 15.00 w elektronicznym systemie rekrutacji znajdziesz informację o wolnych miejscach w szkołach: https://warszawa.edu.com.pl
- tylko w tych szkołach prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca!!!
- rekrutacja uzupełniająca do szkół nie jest prowadzona za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji – musisz zgłosić się do wybranej szkoły !!!

Jeśli nie udało Ci się zakwalifikować do żadnej ze szkół w rekrutacji podstawowej możesz otrzymać wsparcie i pomoc w poszukiwaniu szkoły korzystając z między innymi z:
1) informacji w wydziałach oświaty i wychowania dla dzielnic http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/po-szkole-podstawowejpogimnazjum/21605_informacja-telefoniczna
2) infolinii w sprawie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych w Biurze Edukacji Urzędu m.st. Warszawy tel. 22 44 33 577 (w godz. 8.00-16.00)
3) możliwości spotkania z psychologiem, pedagogiem, doradcą zawodowym w poradni psychologiczno-pedagogicznej- wykaz poradni załączony poniżej
4) indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym w dniach 26-28 lipca 2019 r. (piątek-niedziela) w godzinach 9.00-16.00 w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń przy ul. Starej 4 (wejście A).
Obowiązują zapisy elektroniczne: http://crdz.wcies.edu.pl/index.php/indywidualne-konsultacje-z-doradcami-zawodowymi. System zapisów zostanie uruchomiony 22 lipca 2019 r. o godz. 8.00.