Aktualności

  • Strona główna /
  • Aktualności /
  • Zmiany w funkcjonowaniu poradni w związku z epidemią koronawirusa

2020-03-16

Zmiany w funkcjonowaniu poradni w związku z epidemią koronawirusa

Szanowni Państwo,
 
w związku z sytuacją nadzwyczajną, ze względów bezpieczeństwa dzieci i uczniów  nasza Poradnia czynna od 19 marca w godzinach 9-19. W soboty poradnia będzie nieczynna.

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego zalecamy pozostanie w domach i realizację zaleceń przekazanych przez specjalistów, nie jesteśmy w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa, w związku z tym nie przyjmujemy klientów na terenie poradni.  W chwili obecnej niedostępne są środki dezynfekujące i środki ochrony osobistej.

Wszystkie spotkania indywidualne oraz zajęcia grupowe zostają wstrzymane do odwołania.  Z uwagi stan zagrożenia epidemicznego w chwili obecnej nie wyznaczamy terminów kolejnych spotkań. Proponujemy inne formy pomocy psychologicznej i pedagogicznej realizowane zdalnie. Specjaliści będą pełnili dyżury telefoniczne.

WYDAWANIE ORZECZEŃ I OPINII O POTRZEBIE WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU
W sprawie wydania orzeczeń i opinii o wczesnym wspomaganiu rozwoju, o których wydanie już zostały złożone wnioski, będziemy kontaktować się telefonicznie.
Jeżeli wniosek nie został jeszcze złożony , gdy dokumentacja będzie wystarczająca do wydania dokumentu (informacja o wynikach diagnozy/opinia) zostaną one wydane po złożeniu wniosku w formie elektronicznej. Mailowo otrzymacie Państwo informację, czy posiadana dokumentacja wystarczy do wydania dokumentu. Gotowa opinia lub informacja o wynikach diagnozy, za Państwa pisemną zgodą, zostanie przesłana drogą mailową.
W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, specjaliści udzielą Państwu niezbędnych konsultacji, porad i informacji.


Z wyrazami szacunku
Małgorzata Regulska
Dyrektor Poradni