Teren działania

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY W REJONIE PORADNI

PRZEDSZKOLA

PRZEDSZKOLA ADRES PSYCHOLOG LOGOPEDA
Przedszkole Nr 74 Wolska 79 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Aneta Sokołowska
Przedszkole Nr 93 Brożka 5 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Aneta Sokołowska
Przedszkole Nr 238 Monte Cassina 5 mgr Ewelina Popławska mgr Aneta Sokołowska
Przedszkole Nr 253 Antka Rozpylacza mgr Katarzyna Bochyńska mgr Grażyna Kopacka
Przedszkole Nr 273 Jana Olbrachta mgr Katarzyna Bochyńska mgr Grażyna Kopacka
Przedszkole Nr 310 Brożka 15 mgr Iwona Lewicka mgr Aneta Sokołowska
Przedszkole Nr 403 Góralska 1 mgr Ewelina Popławska mgr Grażyna Żelazny
Przedszkole Nr 426 Boguszewska mgr marta Iwanowska
Niepubliczne Sióstr Służebniczek Dobrogniewa 6 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Grażyna Kwiatkowska-Żelazny
"Poziomka " Obozowa 86/1 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Grażyna Kopacka
"Przedszkolaki z naszej paki" O. Boznańskiej 4 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Grażyna kopacka
"U cioci Gosi" Obozowa 85 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Grażyna Kopacka
'Miniharward" Sztuk Pięknych 1 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Grażyna Kwiatkowska-Żelazny
"Karuzella", "karuzella kids" Szulborska 3/5 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Grażyna Kopacka
"Zaczarowane Motylki" Jana Kazimierza 15/1 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Grażyna Kopacka 
"Motylove przedszkole" Olbrachta 29 lok. 1 mgr Agnieszka Grzybowska mgr Grażyna Kopacka
Przedszkole Zielona Żyrafa Jana Kazimierza 45 mgr Agnieszka Grzybowska
"Ulik" St. Worcella 3 lok. 1 mgr Agnieszka Grzybowska
"Bajeczka" Ordona 7B lok. U6 mgr Agnieszka Grzybowska
"Big Little Things" Jana Kazimierza 11B/LU7 mgr Agnieszka Grzybowska

SZKOŁY PODSTAWOWE

SZKOŁY PODSTAWOWE ADRES PSYCHOLOG LOGOPEDA
SP nr 132 Grabowska 1 mgr Ewa Miszczuk mgr Grażyna Kopacka
SP nr 148   kl. 0-III Ożarowska 69 mgr Katarzyna Bochyńska mgr Grażyna Kwiatkowska-Żelazny
SP nr 148   kl. IV-VIII Ożarowska 70 mgr Jakub Lesiak mgr Grażyna Kwiatkowska-Żelazny
SP nr 225 Brożka 15 mgr Anna Wojciechowska mgr Grażyna Kwiatkowska-Żelazny
SP nr 236 kl. 0-III Elekcyjna 21/23 mgr Iwona Lewicka mgr Aneta Sokołowska
SP nr 236 kl. 0-III Elekcyjna 21/23 mgr Maciej Lichota mgr Aneta Sokołowska
SP nr 238 kl. 0-III Redutowa 37 mgr Ewelina popławska mgr Grażyna Kopacka
SP nr 238 kl. IV-VIII Redutowa 37 mgr Martyna Czopowicz mgr Grażyna Kopacka
SP nr 351 kl. 0-III Jana Olbrachta 48/56 mgr Marta Iwanowska mgr Aneta Sokołowska
SP nr 351 kl. IV-VIII Jana Olbrachta 48/56 mgr Maria Jagiełło-Marciniak mgr Aneta Sokołowska



SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

NAZWA ADRES PSYCHOLOG
III LO im. gen. Sowińskiego Rogalińska 2 mgr Jakub Lesiak
XXIV LO im. C. K. Norwida Obozowa 60 mgr Maria Jagiełło-Marciniak
LXXXIV LO im. Batalionu "Zośka" Garbińskiego 1 mgr Maria Jagiełło-Marciniak
XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika Bema 76 mgr Maciej Lichota
Zespół SzkóŁ nr 24 Ks.Janusza 45/47 mgr Jakub Lesiak
Zespół SzkóŁ nr 32 Ożarowska 71 mgr Maciej Lichota
CKZiU Nr 1 Ks.Janusza 45/47 mgr Jakub Lesiak
Bursa Szkolna Nr 4 Ks.Janusza 45/48 mgr Jakub Lesiak
MOS Nr 6 Brożka 26 mgr Maria Jagiełło-Marciniak




   Sprawdź na mapie